MakyajHaberleri

İş İnsanı Uğur Koman Kimdir ?

13 Temmuz 1990 doğumlu olan Uğur Koman Türk iş insanıdır. 10 yaşında Kazakistan’a giden ve 7 yıl orada olan ardından kökşetav lisesinden mezun olan ve ardından iş hayatına atılan isim oldukça başarılı bir iş adamıdır. Çalışma kimliğinin yanında oldukça farklı özellikleri ile de kendini geliştiren başarılı iş adamı en çok doğa sevgisi ile kendini anlatıyor. Uzun yollar sporla uğraşan ve ilk olarak güreş konusunda başarılar elde eden Uğur Koman bu konuda birçok birinciliğe de sahip. Bunlar dışında yine spor konusunda futbol ve kick box konusunda kendini geliştiren ve bu konuda da birçok başarısı bulunan iş adamı tam bir spor aşığı. 

Oldukça güzel bir aileye sahip olan ve ailesi ile vakit geçirmeyi seven Uğur Koman bu konuda kendi yaptığı ağaç ev ile sevdikleri ile vakit geçiriyor. Doğayı seven ve fırsat buldukça kendini oraya atan çocukları ve hayvanları ile vakit geçiren iş adamı iş hayatında da oldukça başarılı. Altmışa yakın ülkeye ihracat yapmakta olan ve
sektördeki en fazla ihracat yapan firma olarak Komel makinada yönetim kurulu başkanı olan Uğur Koman bu konuda ülkemizi en iyi şekilde temsil ediyor.

kadın hakları, cinsiyet eşitliği, feminist, kadın emeği, güçlü kadın, kadın sağlığı, kadın liderliği, toplumsal cinsiyet, kadın özgürlükleri, cinsiyet ayrımcılığı, kadın gücü, kadın özgürlükleri, kadın sağlığı, kadın liderliği, toplumsal cinsiyet, kadın özgürlükleri, cinsiyet ayrımcılığı, kadın gücü, kadın hakları, cinsiyet eşitliği, feminist, kadın emeği, güçlü kadın, kadın sağlığı, kadın liderliği, toplumsal cinsiyet, kadın özgürlükleri, cinsiyet ayrımcılığı, kadın gücü, moda, güzellik, yeme-içme, sosyal medya, popüler kültür, sinema, tiyatro, müzik, sanat, eğlence, alışveriş, zaman geçirmek, trend, popüler, hayat tarzı, yazarlar, yazarlık, popüler kültür, sosyal medya, haberler, yazarlık, etkinlikler, konserler, yazarlık, moda, popüler kültür, sanat, eğlence, alışveriş, zaman geçirmek, trend, popüler hayat tarzı

141
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@makyajhaber.com.tr

makyajhaber.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Ana Medya firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Haber Sitesi Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.