MakyajHaberleri

Altınege Güçlü Kadın Ödülleri'ne Geri Sayım Başladı!

Yerel ve ulusal alanda ses getiren 'Altın Ege Ödülleri' imtiyaz sahibi Murat Kaplan, yeni bir organizasyon için kollarını sıvadı.

Kendi alanında başarılı ve güçlü kadınlara yeni bir motivasyon kaynağı olacak bu organizasyon 'Altın Ege Güçlü Kadın Ödülleri' adı altında 20 Haziran'da, misafirlerini ağırlayacak. Özlem Yıldız'ın sunumu ile iş, spor ve cemiyet dünyasının önde gelen 35 kadını, bu gecede ödül alacak.

Ana sponsor ZESU Estetik

Murat Kaplan: Ana sponsorumuz Zesu Estetik Cerrahi Kliniği kurucusu Zeliha Kırmacı, İzmir Bayraklı'da 6 yıldır yerli ve 3 kıtadan yabancı danışanları ağırlıyor ve onlara tüm plastik cerrahi işlemleri, diş estetiği, saç ekimi ve obezite cerrahisi ile üst düzey bir sağlık turizmi hizmeti veriyor. Bu sayede İzmir şehrini en iyi haliyle tanıtıyor. Aynı zamanda bünyesinde farklı birimlerde birçok kadın iş insanını da istihdam ederek kadınların iş dünyasındaki varlığını onurlandıran ve onları her anlamda destekleyen bir kurum olduğunu da kanıtlıyor. Altın Ege Güçlü Kadın Ödülleri'nin var oluş amacıyla tamamen örtüşen bir anlayışa sahip olan Zesu Estetik Cerrahi Kliniği’nin ana sponsorumuz olmasından gurur duyuyoruz ve kendisine çok teşekkür ediyoruz.

20 Haziran'da Altın Ege Güçlü Kadın Ödülleri'nin görkemli gecesinde görüşmek üzere.

https://youtu.be/pDYDSE6fxic

kadın hakları, cinsiyet eşitliği, feminist, kadın emeği, güçlü kadın, kadın sağlığı, kadın liderliği, toplumsal cinsiyet, kadın özgürlükleri, cinsiyet ayrımcılığı, kadın gücü, kadın özgürlükleri, kadın sağlığı, kadın liderliği, toplumsal cinsiyet, kadın özgürlükleri, cinsiyet ayrımcılığı, kadın gücü, kadın hakları, cinsiyet eşitliği, feminist, kadın emeği, güçlü kadın, kadın sağlığı, kadın liderliği, toplumsal cinsiyet, kadın özgürlükleri, cinsiyet ayrımcılığı, kadın gücü, moda, güzellik, yeme-içme, sosyal medya, popüler kültür, sinema, tiyatro, müzik, sanat, eğlence, alışveriş, zaman geçirmek, trend, popüler, hayat tarzı, yazarlar, yazarlık, popüler kültür, sosyal medya, haberler, yazarlık, etkinlikler, konserler, yazarlık, moda, popüler kültür, sanat, eğlence, alışveriş, zaman geçirmek, trend, popüler hayat tarzı

112
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@makyajhaber.com.tr

makyajhaber.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Ana Medya firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Haber Sitesi Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.